Кухонна мийка Platinum 8060 R 0.7/160 800x600 права (PLS-A575)
Фото 4 |
Platinum 8060 R 0.7/160 800x600 ліва 800x600 права |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Platinum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Platinum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Platinum 8060 R 0.7/160 800x600 права
Усі ціни 7 →Мийка кухонна сталева Platinum 8060 R Satin 0,6ММ 80х60х16 см матова права | 1 630 грн. |
Мийка для кухні із нержавіючої сталі прямокутна накладна PLATINUM 8060 R Д | 1 599 грн. |
Кухонна мийка з нержавіючої сталі Platinum Сатин 8060 R, 0,7/160 мм 8060SA | 1 255 грн. |
Мийка для кухні із нержавіючої сталі прямокутна накладна PLATINUM 8060 R Д | 1 599 грн. |
Мийка для кухні із нержавіючої сталі прямокутна накладна PLATINUM 8060 R 8 | 1 699 грн. |
Кухонна мийка з нержавіючої сталі Platinum 8060 R ПОЛІРОВКА (0,7/160 мм) | 1 699 грн. |
Кухонна мийка з нержавіючої сталі Platinum САТИН 8060 R (0,7/160 мм) | 1 255 грн. |
Модификації Platinum 8060 R 0.7/160
Ціни на Platinum 8060 R 0.7/160 |
---|---|---|---|---|
Platinum 8060 L 0.7/160 800x600 ліва | від 1 134 грн. | 12 пропозицій | ||
Platinum 8060 R 0.7/160 800x600 права | від 1 255 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →