Змішувач Zerix DAX-001-A ZX4767
Фото 5 |
Zerix DAX-001-A ZX4767 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zerix DAX-001-A ZX4767
Усі ціни 8 →Змішувач для умивальника Zerix DAX 001-A (ZX4767) | 567 грн. |
Змішувач для умивальника ZERIX DAX 001-A (ZX4767) | 567 грн. |
Змішувач для умивальника ZERIX DAX-001-A BLACK з нержавіючої сталі SUS304 | 725 грн. |
Змішувач для умивальника ZERIX DAX-001-A BLACK з нерж. сталі SUS304 (кільк | 725 грн. |
Змішувач для умивальника Zerix DAX 001-A (ZX4767) | 567 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →