Литий диск Zorat 3206 6x14/4x98 ET35 DIA58,6
Фото 4 | від 3 215 до 3 741 грн. Порівняти ціни 13 →Діаметр (R):14 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 98 мм ЦО (DIA):58.6 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Zorat 3206 22
Характеристики
Zorat 3206 6x14/4x98 ET35 DIA58,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat 3206 6x14/4x98 ET35 DIA58,6
Сортувати
Литые диски ZW 3206 R14 W6 PCD4x98 ET35 DIA58.6 (BP) 1000571522 | 3 478 грн. |
Zorat Wheels (ZW) 3206 R14 W6 PCD4x98 ET35 DIA58.6 BP | 3 248 грн. |
Zorat Wheels 3206 6x14 4x98 ET35 DIA58.6 BP | 3 323 грн. |
Диски ZW 3206 6x14 4x98 ET35 DIA58,6 (BP) | 3 301 грн. |
ZW 3206 (R14 W6.0 PCD4x98 ET35 DIA58.6) BP | 3 313 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Схожі