Литий диск Zorat BK5212 6,5x16/5x98 ET39 DIA58,1
від 4 615 до 5 331 грн. Порівняти ціни 22 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 98 мм ЦО (DIA):58.1 мм Виліт (ET):39 мм |
Модифікації Zorat BK5212 7
Характеристики
Zorat BK5212 6,5x16/5x98 ET39 DIA58,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat BK5212 6,5x16/5x98 ET39 DIA58,1
Сортувати
Литые диски ZW BK5212 R16 W6.5 PCD5x98 ET39 DIA58.1 (BP) 1001526560 | 4 787 грн. |
Zorat Wheels (ZW) BK5212 R16 W6.5 PCD5x98 ET39 DIA58.1 BP | 4 760 грн. |
Zorat Wheels BK5212 6.5x16 5x98 ET39 DIA58.1 BP | 4 686 грн. |
ZW BK5212 6,5x16/5x98 D58,1 ET39 BP | 4 623 грн. |
Диски ZW BK5212 6,5x16 5x98 ET39 DIA58,1 (BP) | 4 840 грн. |
ще пропозиції 17 → |
Закрити
Схожі