Литий диск Zorat BK5610 11x21/5x112 ET49 DIA66,6
від 10 635 до 13 023 грн. Порівняти ціни 19 →Діаметр (R):21 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):49 мм |
Модифікації Zorat BK5610 3
Характеристики
Zorat BK5610 11x21/5x112 ET49 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat BK5610 11x21/5x112 ET49 DIA66,6
Сортувати
Литые диски ZW (BK5610) R21 W11 PCD5x112 ET49 DIA66.6 (BP) 1001985439 | 11 078 грн. |
Zorat Wheels BK5610 11x21 5x112 ET49 DIA66.6 BP | 11 835 грн. |
Zorat Wheels Zorat Wheels ZW-BK5610 (R21 W11.0 PCD5x112 ET49 DIA66.6) BP | 12 479 грн. |
ZW BK5610 (R21 W11.0 PCD5x112 ET49 DIA66.6) BP | 11 694 грн. |
Диски ZW BK5610 11x21 5x112 ET49 DIA66,6 (BP) | 10 635 грн. |
ще пропозиції 14 → |
Закрити
Схожі