Литий диск Zorat BK562 7x16/5x130 ET60 DIA89,1
від 4 477 до 5 779 грн. Порівняти ціни 30 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 130 мм ЦО (DIA):89.1 мм Виліт (ET):60 мм |
Модифікації Zorat BK562 5
Характеристики
Zorat BK562 7x16/5x130 ET60 DIA89,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat BK562 7x16/5x130 ET60 DIA89,1
Сортувати
Литые диски ZW BK562 R16 W7 PCD5x130 ET60 DIA89.1 (silver) 1002574008 | 4 671 грн. |
Zorat Wheels (ZW) BK562 R16 W7 PCD5x130 ET60 DIA89.1 BP | 4 942 грн. |
ZW BK562 7,0x16/5x130 D89,1 ET60 S | 4 666 грн. |
ZW BK562 (R16 W7.0 PCD5x130 ET60 DIA89.1) BP | 4 911 грн. |
Zorat Wheels Zorat Wheels ZW-BK562 (R16 W7.0 PCD5x130 ET60 DIA89.1) S | 5 238 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Схожі