Смартфон ZTE Blade A72S 64 ГБ / 4 ГБ
Фото 10 |
Доступна модель з великим екраном та тривалою автономністю, яка забезпечується акумуляторною батареєю на 5000 мАгод. Для прискорення процедури заряджання акумулятор можна заряджати 22.5-ватним адаптером живлення. Лицьову панель корпусу мобільного пристрою надали IPS-екрану калібру 6.75 дюймів по діагоналі. Дисплей смартфона транслює картину в типовому форматі HD+ (1600х720 пікселів), проте частота його оновлення підвищена до 90 Гц.
Апаратну платформу моделі очолює восьмиядерний чіпсет базового рівня Unisoc Tiger T606. Оперативної пам'яті в девайсі є 4 ГБ, місткість штатного сховища даних становить 64 ГБ. Відмовившись від послуг другої «симки», користувач має право розширити обсяг пам'яті за допомогою картки microSD. Фотографує ZTE Blade A72S 64GB/4GB на основну трикомпонентну камеру з 50 МП провідним датчиком зображення. У його компанії знаходяться 2 МП макросенсор та 2 МП допоміжний модуль для розмиття фону. Об'єктив 5 МП фронталки тут помістили у краплеподібний виріз екрану. У навантаження смартфон обладнали бічним сканером відбитка пальця.
Купити ZTE Blade A72S 64 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 17 →ZTE A72S 4/64GB Blue | 3 399 грн. |
Смартфон Zte Blade A72s 4/64Gb Blue (UA UCRF) | 3 520 грн. |
Смартфон Zte Blade A72s 4/64Gb Blue (UA UCRF) | 3 457 грн. |
ZTE Blade A72S 4/64GB Blue 993080 | 4 399 грн. |
Смартфон ZTE Blade A72S 4/64GB Blue | 3 456 грн. |
Модификації ZTE Blade A72S
Ціни на ZTE Blade A72S |
---|---|---|---|---|
ZTE Blade A72S 64 ГБ / 4 ГБ | від 3 399 грн. | 17 пропозицій | ||
ZTE Blade A72S 128 ГБ / 4 ГБ | від 3 627 грн. | 31 пропозиція |