Смартфон Xiaomi Redmi 12C 64 ГБ / 3 ГБ
Відео 5Фото 16 |
Купити Xiaomi Redmi 12C 64 ГБ / 3 ГБ
Усі ціни 62 →Xiaomi Redmi 12C 3/64 Ocean Blue | 3 899 грн. |
Смартфон Xiaomi Redmi 12C 3/64Gb Graphite Gray (Global, NFC) | 4 001 грн. |
Xiaomi Redmi 12C 3/64GB Mint Green | 3 899 грн. |
Смартфон Xiaomi Redmi 12C 3/64Gb Graphite Gray (Global, NFC) | 3 926 грн. |
Xiaomi Redmi 12C 3/64GB Graphite Gray MJ-057962 | 3 699 грн. |
Нормальний бюджетник, особливо 4128 Дизайн, Екран тощо Type-c немає |
Дизайн,сканер пальця,камера,батарея, Гніздо не type-c makismka1221: користуюся Xiaomi Redmi 12C 128GB/4GB кілька місяців |
Під саму завісу 2022 року компанія Xiaomi викотила на публіку бюджетну модель смартфона Redmi 12C. Пристрій підійде тим, хто шукає невибагливу повсякденну трубку з гарною автономністю.
Великий калібр
Екран у смартфона видався справді більшим — IPS-панель девайса має розміри по діагоналі 6.71 дюймів. Оформлена вона в дизайні з акуратним вирізом краплевидним під об'єктив 5 МП селфі-камери. А ось роздільна здатність у дисплея відносно невелика і становить 1650х720 пікселів. Також тут використовується стандартна частота оновлення картинки на рівні 60 Гц.
Фірмова оболонка
У серці мобільного пристрою встановили восьмиядерний процесор MediaTek Helio G85 і спеціально під нього оптимізували фірмовий інтерфейс MIUI 13 (накатаний поверх Android 13). Часткова «підрізка» функціональності програмної оболонки дозволила підвищити швидкодію смартфона. Щодо об'ємів пам'яті модель запропонована у великій різноманітності версій - саме цей варіант має 3 ГБ ОЗП і накопичувачем даних на 64 ГБ.
Бортове озброєння
Фотографує Xiaomi Redmi 12C на подвійну тильну камеру з 50-мегапіксельним провідним датчиком зображення. На одному майданчику з тильною камерою смартфона видно сканер відбитка пальця. На окрему повагу заслуговує акумуляторна батарея пристрою ємністю 5000 мАгод, але без підтримки швидкої зарядки. До речі, як зарядний роз'єм тут чомусь використовується застарілий microUSB. Вишнею на торті в моделі є NFC-чип. Втім, його наявність на борту необхідно обов'язково уточнювати, адже він не є у всіх модифікаціях смартфона.
Модификації Xiaomi Redmi 12C
Ціни на Xiaomi Redmi 12C |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi 12C 32 ГБ / 3 ГБ | від 3 198 грн. | 58 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi 12C 64 ГБ / 3 ГБ | від 3 401 грн. | 63 пропозиції | ||
Xiaomi Redmi 12C 64 ГБ / 4 ГБ | від 3 858 грн. | 9 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi 12C 128 ГБ / 4 ГБ | від 4 124 грн. | 45 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi 12C 128 ГБ / 6 ГБ | від 4 699 грн. | 10 пропозицій |