Конструктор Lego Creative Transparent Bricks 11013
Видео 29Фото 13 |
Lego Creative Transparent Bricks 11013 2021 годClassic |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Lego 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Lego.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Lego Creative Transparent Bricks 11013
Все цены 26 →Конструктор LEGO Classic Прозорі кубики, 500 деталей (11013) | 1 015 грн. |
Lego Classic Прозрачные кубики для творчества (11013) | 1 157 грн. |
LEGO 11013 Classic Прозорі кубикиКонструктор Прозорі кубики для творчості «Прозорі кубики» LEGO Classic (11013) – це дивовижний набір прозорих деталей LEGO в... ещесіх кольорів, форм і розмірів, а також класичні кубики, очі і колеса LEGO на вибір. Все, що потрібно дітям для багатьох годин творчої гри. Ідеальний набір для маленьких будівельників від 4 років і старше Цей якісний набір містить 8 надихаючих ідей для збирання: іграшкова птах, лев, черепаха, робот, єдиноріг, рожева птиця, чарівник зі столом для еліксирів і риба серед коралів. Для кожної моделі є просте керівництво по збірці і цифрові інструкції, так що навіть початківці будівельники зможуть випробувати гордість і радість від створення своїх власних іграшок LEGO. Допомагає розвивати ключові життєві навички Будівельні набори LEGO Classic надихає хлопчиків і дівчаток на уяву і творчість. Діти можуть грати з друзями і сім'єю, розвиваючи творчі та фізичні навички під час збирання і гри. Навчання ніколи ще не було таким веселим заняттям! Розкрийте творчий потенціал дитини з цим надихаючим набором з 500 елементів, в якому є чудові прозорі деталі LEGO, а також класичні кубики, очі і колеса для створення 8 забавних моделей і не тільки. Що в коробці? Все, що потрібно дітям, щоб зібрати іграшкову птицю, лева, черепаху, робота, єдинорога, рожеву птицю, чарівника зі столом для еліксирів і рибу серед коралів, а також додаткові кубики LEGO для творчого веселощів! Будівництво і гра з 8 іграшками, що входять в набір «Прозорі кубики» LEGO Classic – це тільки початок. Дітей чекає цілий всесвіт творчих розваг. Набір стане вражаючим подарунком на Новий рік, день народження або просто так. Він підійде як початківцям любителям LEGO, так і хлопчикам і дівчаткам, які хочуть додати блиску в свою колекцію кубиків LEGO. Діти зможуть проявити фантазію, граючи з 500 кубиками LEGO, серед яких багато прозорих елементів. Цей набір поєднується з іншими оригінальними наборами LEGO для ще більшого творчості і веселощів. Усередині коробки ви знайдете окремі пакети з кубиками, в кожному з яких є деталі LEGO для збірки двох моделей. Вибирайте пакет, діставайте кубики – і нехай почнеться веселощі! У набір включено друковане керівництво і Instructions PLUS – частина безкоштовного додатку LEGO Building Instructions. Інструменти наближення, обертання і візуалізації оживляють процес складання. Набори для збірки LEGO Classic надихають дітей на відкриту творчу гру, і розвивати творчі здібності та навички вирішення проблем ще ніколи не було так весело! Все кубики і деталі LEGO виробляються відповідно до найсуворіших галузевих стандартів якості, так що вони завжди сумісні один з одним, і з ними весело грати. Все набори LEGO ретельно тестуються, щоб переконатися, що вони відповідають суворим стандартам безпеки. Moyo.uaС нами более 10-ти лет (Киев) Гарантия: от производителя Пожаловаться | 1 072 грн. |
LEGO Прозрачные кубики для творчества (11013)Доставка по Киеву! Доставка на склад "Новой Почты" от 35 грн (Все Включено)! Адресная доставка в областной центр - 55 грн! Оп... ещелата при получении! Оплата банковскими картами! Продажа по безналу с НДС! Repka.uaС нами 5 лет (Киев) Пожаловаться | 1 072 грн. |
LEGO Прозрачные кубики для творчества (11013) | 1 072 грн. |
eще 20 предложений
Серия Lego ClassicСравнить в таблице →
от 1 485 грн.
возраст 4+, унисекс, наборы деталей, деталей 790 шт, подвижные детали, бокс для хранения
от 2 299 грн.
возраст 5+, унисекс, сюжетные наборы, деталей 441 шт, световые эффекты
от 1 015 грн.
возраст 4+, унисекс, наборы деталей, деталей 500 шт
от 3 496 грн.
возраст 5+, унисекс, наборы деталей, деталей 1800 шт
от 1 240 грн.
возраст 5+, унисекс, сюжетные наборы, деталей 500 шт, подвижные детали
Видеообзоры
LEGO Creative Transparent Bricks set 11013 review
28 февраля 20222 329 просмотров
Lego Set Classic 11013. Building the book ideas. Creative Transparent Bricks.
1 сентября 20212 405 просмотров
LEGO 11013 Classic Creative Transparent Bricks
19 декабря 20201 808 просмотров
FROZEN ELSA`s CASTLE ❄️ Lego classic 10704 | 11013 ideas How to build
1 сентября 20218 297 просмотров
LEGO Classic 11013 Ideas Lion Shorts
9 ноября 20222 215 просмотров
LEGO Classic 11013 Ideas Robot Teapot Shorts
9 ноября 20222 050 просмотров
LEGO Classic 11013 Ideas Turtle Shorts
9 ноября 2022607 просмотров
Building Blocks Wizard with LEGO Classic 11013 Ideas Shorts
16 ноября 20221 388 просмотров
LEGO Classic 11013 Ideas Little Bird Shorts
8 ноября 20222 554 просмотра
LEGO Classic 11013 Lighthouse Building Instructions 002
5 января 20222 061 просмотр
LEGO Classic 11013 & LEGO Classic 11016 #shorts
11 декабря 20203 274 просмотра
Unboxing Lego Classic Transparent Bricks Edition no. 11013
8 марта 2021975 просмотров
LEGO Classic 11013 Dinosaur Building Instructions 030
22 декабря 20215 414 просмотра
LEGO Classic 11013 Robot Building Instructions 011
18 декабря 2021979 просмотров
LEGO Classic 11013 Unicorn with Wings Building Instructions 005
5 января 20221 772 просмотра
LEGO Classic 11013 Sailboat Building Instructions 008
21 декабря 20211 810 просмотров
LEGO Classic 11013 UFO Building Instructions
21 декабря 20211 649 просмотров
LEGO Classic 11013 Bear Building Instructions 002
22 декабря 20213 460 просмотров
LEGO Classic 11013 Airplane Building Instructions 016
21 декабря 20212 467 просмотров
LEGO Classic Wizard's Potions Desk (11013) Building Instructions
31 июля 20211 248 просмотров
LEGO Classic 11013 Dragon Building Instructions 005
20 декабря 20215 144 просмотра
LEGO Classic 11013 Dinosaur Building Instructions 029
21 декабря 20211 794 просмотра
LEGO Classic 11013 Bird, Lion, Turtle, Robot, Unicorn, Wizard, Fish, Coral Building Instructions
19 декабря 20211 726 просмотров
LEGO Classic 11013 : The Wizard's magic bricks | How To Build & Play Ideas | Stop Motion Animation
9 марта 20212 917 просмотров
3 Mini Coffee Machines MOC using Lego Classic 11013 Lego Classic 10717 etc Lego Tutorial
8 июля 20211 961 просмотр
LEGO Classic 11013 Unboxing
16 декабря 20214 293 просмотра
LEGO Classic Fish and Coral (11013) Building Instructions
31 июля 20212 011 просмотр
LEGO Classic Robot (11013) Building Instructions
31 июля 20214 634 просмотра
Fantastic Space Rocket MOC from some Magic Universe with Lego Classic 11013 Transparent Bricks
25 марта 202112 605 просмотров
РекомендуемСравнить в таблице →
от 928 грн.
возраст 4+, унисекс, наборы деталей, деталей 484 шт, подвижные детали, бокс для хранения
от 1 129 грн.
возраст 8+, унисекс, наземный транспорт, деталей 503 шт, подвижные детали
от 1 099 грн.
возраст 8+, унисекс, космос, деталей 435 шт, подвижные детали
от 947 грн.
возраст 8+, унисекс, фэнтези, деталей 403 шт, подвижные детали
от 1 278 грн.
возраст 6+, унисекс, здания, деталей 422 шт, персонажей 4 шт, подвижные детали
возраст 5+, унисекс, сюжетные наборы, деталей 500 шт, подвижные детали