SSD AMD Radeon R3 MP M.2 Gen3 R3MP30256G8 256 GB
![]() | Купити! Накопичувач SSD M.2 256GB AMD R3 PCI-E 3.0 x4 2280 3D TLC (R3MP30256G8)Маркетплейс: Rozetka.ua YDS techЗ нами 7 років (Київ) Поскаржитись |
AMD R3MP30256G8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації AMD Radeon R3 MP M.2 Gen3 R3MP30256G8
| Ціни на AMD Radeon R3 MP M.2 Gen3 R3MP30256G8 |
|---|---|---|---|---|
| AMD Radeon R3 MP M.2 Gen3 R3MP31024G8 1 TB | від 5 820 грн. | 16 пропозицій | ||
| AMD Radeon R3 MP M.2 Gen3 R3MP30256G8 256 GB | від 2 699 грн. | 1 пропозиція | ||
| AMD Radeon R3 MP M.2 Gen3 R3MP30512G8 512 GB | від 3 227 грн. | 17 пропозицій | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →