Монітор Philips 34B2U3600CH 34 " чорний (34B2U3600CH/00)
Фото - Монітор Philips 34B2U3600CH 34 "  чорний
Фото 7
Діагональ:34 "
Роздільна здатність:3440x1440 (21:9)
Матриця:*VA, відгук 4 мс
Частота:120 Гц
Контрастність:3 500:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:HDR, VESA Adaptive-Sync, PBP, Flicker-Free
Роз'єми:USB-C (DP Alt Mode) • DisplayPort v1.4 • HDMI v2.0, LAN
Всі характеристики
Характеристики 34B2U3600CH
Колір
Типмонітор
Діагональ34 "
Дисплей
Вигнутий екран1500R
Тип матриці*VA
Покриття екранаантивідблискове
Частота кадрів120 Гц
Розмір пікселя0.23 мм
Час відгуку (GtG)4 мс
Кут огляду по вертикалі178 °
Кут огляду по горизонталі178 °
Яскравість300 кд/м²
Статична контрастність3 500:1
Глибина кольору10-bit (1.07B Colors)
Колірне охоплення (NTSC)104 %
Колірне охоплення (sRGB)120 %
Підтримка HDR+
Сертифікат TÜV Rheinland
Підключення
Передача відеоDisplayPort v1.4
HDMI v2.0
USB-C (DP Alt Mode)
Передача потужності
Потужність PD90 Вт
USB-A хаб4x5Gbps / 1xB.C 1.2 /
Швидка зарядка
Роз'єми (додатково)вихід mini-Jack (3.5 мм)
LAN
Функції та можливості
Функції та можливостіKVM-перемикач
PBP (Picture by Picture)
Flicker-Free
Adaptive-Sync
Поворот екрана / +- 180° /
Регулювання висоти / 180 мм /
Вбудовані динаміки
Потужність звуку2x5 Вт
Вебкамера / 5 VG /
Інше
Настінне кріпленняVESA 100x100 мм
Споживана потужність28 Вт
Клас енергоспоживання (new)D
Габарити (ШхВхТ)807x602x287 мм
Габарити без підставки (ШхВхТ)807x369x107 мм
Вага10.4 кг
Вага без підставки7.8 кг
Дата додавання на E-Katalogсерпень 2025
Маркування виробника
34B2U3600CH/00
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Усі ціни 26 →
Philips Монітор Philips 34B2U3600CH/00 34
MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
Монітор PHILIPS 34B2U3600CH/00
Офіційний партнер Philips
FOXTROT.UA
(Київ)
Гарантія: 60 міс. від виробника
Поскаржитись
Philips 34B2U3600CH/00
Mallprix.comМенше року
Монітор Philips 34B2U3600CH/00
+ 559 балів ITbox, 34", VA, 3440 x 1440, 60 Гц, 21:9, 300 кд/м2, 3500:1, 28.26 Вт, 1 х 3.5мм Mini-Jack, RJ-45, 1 х USB Type-C... ще, 1 х USB Type-B, 4 x USB Type-A, 1 х DisplayPort 1.4, 2 х HDMI 2.0, поворот монітора (Swivel), регулювання нахилу, регулювання по висоті, 807 х 602 х 287 мм, VESA - 100x100 мм, так, 10.4 кг, чорний