Каталог   /   Дім і ремонт   /   Посуд і приладдя   /   Ножі й столове приладдя   /   Кухонні ножі   /   Ardesto

Кухонний ніж Ardesto Fresh AR2120CB

Фото - Кухонний ніж Ardesto Fresh AR2120CB
Фото 7
Ardesto Fresh AR2120CB
Колір
Тип
універсальний
Матеріал леза
кераміка
Матеріал рукояті
пластик
Довжина леза
9.7 см
Країна походження бренду
Україна
Офіційний сайт
ardesto.com.ua
Дата додавання на E-Katalog
грудень 2022
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Як вибрати якісний кухонний ніжРозбираємося, що необхідно врахувати при виборі кухонного ножа, щоб він був зручний і прослужив якомога довше.

Купити Ardesto Fresh AR2120CB

Усі ціни 19 →

Ardesto AR2120CB

Ardesto – бренд якісної та надійної побутової техніки, кліматичного обладнання, посуду та аксесуарів для дому. Спільна роб... щеота з передовими центрами розробки дозволила реалізувати найінноваційніші та сміливіші тенденції у світі промислового та побутового дизайну. Продукція Ardesto доповнить і гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр. Виробничі потужності розташовані в Європі, Туреччині та Китаї. Оснащення заводів відповідають світовим стандартам, а вся продукція Ardesto проходить суворий контроль якості та сертифікована за європейськими та українськими стандартами.
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
246 грн.

Ніж керамічний Ardesto Fresh, 20,5 см, чорний (AR2120CB)

MAUDAUЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
175 грн.

Ніж універсальний ARDESTO Fresh 9.7 см Black (AR2120CB) AR2120CB

Офіційний партнер Ardesto
FOXTROT.UA
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
259 грн.

Ніж ARDESTO Fresh (AR2120CB)

Виробник - ARDESTO;Призначення - універсальний, кухонний;Матеріал леза - кераміка;Довжина леза - 10 – 15 см;Матеріал рукояті... ще- пластик;Колір - чорний;Країна виготовлення - Китай;Довжина леза - 9,7;Додатково - Універсальний ніж ARDESTO Fresh обов'язково стане одним із найулюбленіших кухонних інструментів. Лезо має комфортний розмір – 9,7см, рукоятка із пластику чорного кольору зручно лежить у руці і не ковзає. Сучасний універсальний ніж ARDESTO Fresh виготовлений із крихкого та гострого матеріалу – кераміки, яка не вбирає запахи та не боїться корозії.;
ТЕХНОточкаЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 1 міс. від виробника
Поскаржитись

Ніж керамічний універсальний ARDESTO Fresh AR2120CB

!! --> Рівні скибки за кілька рухів — компактний керамічний ніж для щоденних продуктів Універсальний ніж із керамічним лезом... ще9,7 см допомагає швидко підготувати інгредієнти до сніданку, перекусу або легкої вечері. Овочі для салату, фрукти, сир та зелень ріжуться акуратно та однаково, що спрощує подачу страв. Загальна довжина 20,5 см забезпечує точний контроль руху під час роботи на
Офіційний партнер Ardesto
Citrus.ua
(Київ)
Поскаржитись
ще 14 пропозицій

Динаміка цін на Ardesto Fresh AR2120CB

Модификації Ardesto Fresh AR2120CB

Ціни на Ardesto Fresh AR2120CB
Ardesto Fresh AR2120CS від 175 грн.1 пропозиція
Ardesto Fresh AR2120CT від 173 грн.19 пропозицій
Ardesto Fresh AR2120CZ від 173 грн.15 пропозицій
Ardesto Fresh AR2120CW від 173 грн.19 пропозицій
Ardesto Fresh AR2120CG від 173 грн.16 пропозицій
Ardesto Fresh AR2120CB від 173 грн.20 пропозицій