Овочечистка Ardesto Gemini AR2109PG
Ardesto Gemini AR2109PG |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardesto Gemini AR2109PG
Усі ціни 15 →ARDESTO Овощечистка Gemini зеленая (AR2109PG) | 85 грн. |
ARDESTO Овощечистка Gemini зеленая (AR2109PG) | 85 грн. |
Ardesto Gemini Gray/Green (AR2109PG) GeminiGray/Green(AR2109PG) | 106 грн. |
Овочечистка Ardesto Gemini Green 16 см (AR2109PG) | 106 грн. |
Овочечистка Ardesto Gemini, сірий/зелений, нерж. сталь, пластик із софт та | 218 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →