Овочечистка Ardesto Fresh AR2101CW
Фото 11 |
Ardesto Fresh AR2101CW білий бірюзовий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardesto Fresh AR2101CW
Овощечистка керамическая ARDESTO Fresh белый (AR2101CW) | 109 грн. |
Овочечистка керамічна Ardesto Fresh білий (AR2101CW) AR2101CW | 109 грн. |
Овочечистка Ardesto Fresh AR2101CW | 126 грн. |
Модификації Ardesto Fresh AR2101CW
Ціни на Ardesto Fresh AR2101CW |
---|---|---|---|---|
Ardesto Fresh AR2101CW | від 109 грн. | 4 пропозиції | ||
Ardesto Fresh AR2101CT | від 109 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →