Кухонний ніж Ardesto Gemini AR2135SS
Ardesto Gemini AR2135SS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardesto Gemini AR2135SS
Усі ціни 16 →ARDESTO Gemini, 33,8 см, довжина леза 20,3 см, нерж.сталь (AR2135SS) | 269 грн. |
ARDESTO Gemini, 33,8 см, довжина леза 20,3 см, нерж.сталь (AR2135SS) | 269 грн. |
Кухонный нож поварской Ardesto Gemini 20,3 см, нерж. AR2135SS | 269 грн. |
Кухонний ніж Ardesto Gemini 20,3 см (AR2135SS) AR2135SS | 267 грн. |
Ardesto Gemini (AR2135SS) ar2135ss | 269 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →