Каталог   /   Велика побутова техніка   /   Плити   /   Artel

Плита Artel Dolce 21-EX

Фото - Плита Artel Dolce 21-EX
Фото 3
Artel Dolce 21-EX
Колір
Тип варильної поверхнікомбінована
Управління конфоркамиповоротні перемикачі
Духовка
Тип духовкиелектрична
Об'єм духовки65 л
Максимальна температура300 °C
Функціїтермостат
таймер
підсвічування духовки
Тип очищення внутрішньої поверхнітрадиційний
Напрямні декгратчасті
Кількість стекол дверцят2
Варильна поверхня
Робоча поверхняемальована
К-ть газових конфорок2 шт.
К-ть чавунних конфорок2 шт.
Решітки конфороксталеві
Додатково
автопідпалварильної поверхні
Загальні характеристики
Габарити (ВхШхГ)85x60x60 см
Дата додавання на E-Katalogсерпень 2020
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artel 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artel.

Купити Artel Dolce 21-EX

Усі ціни 27 →

Плита комбінована ARTEL DOLCE 21-EX Brown

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
15 999 грн.

Плита Artel DOLCE 21-EX WHITE

+ 430 балів ITbox, Тип - комбінована (газ+електро), Тип поверхні - комбінована газ + електро, кількість конфорок - 2 газові +... ще2 електричні, тип духовки - електрична, Корисний об'єм духовки - 65 л, Гриль - є, електричний, Конвекція - є, рельєфні, гриль, конвекція, традиційний нагрів, є, є, 85 см, 60 см, 60 см, 42 кг, білий
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
14 699 грн.

ARTEL DOLCE 21-EX BROWN

Pro100market.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
14 975 грн.

ARTEL DOLCE 21-EX BROWN

Vodogreyka.com.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
15 050 грн.

Плита комбінована ARTEL Dolce 21-ЕX Brown

Виробник - ARTEL;Тип плити - комбінована;Розмір - 60х60 см;Управління - механічне;Колір - коричневий;Варильна поверхня - комб... щеінована 2+2;Зони нагріву - газові, чавунні;Матеріал поверхні - емальована сталь;Матеріал решіток - емальована сталь;Духова шафа - електрична;Об'єм духової шафи - 65;Газ-контроль - поверхня;Електрозапалювання - поверхня;Кришка - скляна;Функції - традиційне
ТЕХНОточкаЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
14 213 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Artel Dolce 21-EX