Унитаз Asignatura Exclusive 57802803
Asignatura Exclusive 57802803 |
|
Унитаз может продаваться без сиденья с крышкой.
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Asignatura 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Asignatura.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Asignatura Exclusive 57802803
Все цены 22 →Унітаз підвісний ASIGNATURA Exclusive Rimless золото / чорний 57802803 з с | 16 004 грн. |
Підвісний унітаз ASIGNATURA Exclusive Rimless золото/чорний 57802803 з сид | 16 004 грн. |
Унітаз підвісний безобідковий чорно-золотий ASIGNATURA Exclusive із сидінн | 16 004 грн. |
Унітаз підвісний Asignatura Exclusive Rimless з кришкою Soft-Close золото | 16 004 грн. |
Унітаз підвісний Asignatura Exclusive Rimless з сидінням Soft-Close 578028 | 16 004 грн. |
eще 17 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →