Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Тримачі для телефону та авто зарядки   /   BASEUS

Тримач / авто зарядка BASEUS Magnetic Phone Mount (SUCX140015)

Фото - Тримач / авто зарядка BASEUS Magnetic Phone Mount
Фото 6
BASEUS Magnetic Phone Mount
Колір
Призначення
автомобільний
Кріплення тримача
клейка поверхня
Кріплення гаджета
магніт
Матеріал корпуса
пластик
Дата додавання на E-Katalog
листопад 2023
Маркування виробника
SUCX140015

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.

Купити BASEUS Magnetic Phone Mount

Усі ціни 9 →

Baseus Adjustable Magnetic Phone Mount (SUCX140015) AdjustableMagneticPhoneMount(SUCX140015)

Колір виробника/Чорний|Вага/32 г|Призначення/Для авто|Тип/Магнітний тримач|Тип кріплення тримача/Торпедо|Посилання на сайт ви... щеробника/https://b2b.cifrotech.ua/ua/avtoderzhatel-baseus-360-adjustable-magnetic-phone-mount-sucx140015-cherno-zolotoj.html|Комплектація/Тримач, Кріплення на клейкій 3М пластині|Сумісність/Смартфон, Чохол|Тип кріплення пристрою/Магніт|Країна виробництва/Китай|Матеріал/Пластик, Магніт, Метал|Гарантійний термін/Ні|Розмір/0|Бренд/Baseus|Особливості/Поворотний
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
345 грн.

Тримач в авто Baseus Adjustable Car Mount Black Gold (SUCX140015)

Виробник: Baseus. Колір: чорний. Кріплення пристрою: магніт. Колір: золотий. Матеріал: алюміній. Матеріал: АБС-пластик. Стан... щетовару: Новий. Тип: автомобільний тримач для смартфона. Місце встановлення: торпедо. Тип: автомобільний тримач для планшета. Кріплення в салоні: клейка основа. Зарядка пристрою: не підтримує.
Soho.com.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Поскаржитись
269 грн.

Автомобільний тримач холдер Baseus 360° Adjustable Magnetic Phone Mount SUCX140015 Gold

Маркетплейс: MAUDAU  Vogmarket З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
299 грн.

Baseus Тримач в авто Baseus Adjustable Car Mount Black Gold (SUCX140015)

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
259 грн.

Кріплення для телефону Baseus 360° Adjustable Magnetic Phone Mount Gold (SUCX140015)

Маркетплейс: Rozetka.ua  MobiForYou З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
240 грн.
ще 4 пропозиції

Динаміка цін на BASEUS Magnetic Phone Mount