Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Тримачі для телефону та авто зарядки   /   BASEUS

Тримач / авто зарядка BASEUS PrimeTrip VC2 Pro

Фото - Тримач / авто зарядка BASEUS PrimeTrip VC2 Pro
Відео 1Фото 16
BASEUS PrimeTrip VC2 Pro
Колір
Призначення
автомобільний
Бездротова зарядка
25 Вт
Кріплення тримача
гачок на повітропровід
Кріплення гаджета
магніт
Індикатор роботи
Порт підключення кабелю
USB C
Кабель у комплекті
USB C - USB C
Матеріал корпуса
пластик
Дата додавання на E-Katalog
травень 2026
Оснащений активним охолодженням.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити BASEUS PrimeTrip VC2 Pro

Усі ціни 13 →

Автотримач Magnetic Wireless MagSafe Baseus PrimeTrip VC2 Pro Qi2.2 25W Black

Pocketstore.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 232 грн.

Автотримач із бездротовою зарядкою Baseus PrimeTrip VC2 Pro Qi2.2 25W Cosmic Black (C0013N)

iCases.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
2 399 грн.

Автотримач з БЗП Baseus PrimeTrip VC2 Pro Qi2.2 (C0013N) Cosmic Black

Маркетплейс: MAUDAU  Demsky З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
2 101 грн.

Baseus Тримач в авто Baseus PrimeTrip VC2 Pro Black (C0013N00)

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
1 299 грн.

Автотримач Magnetic Wireless MagSafe Baseus PrimeTrip VC2 Pro Qi2.2 25W Black

Маркетплейс: Rozetka.ua  Pocket Storm З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 511 грн.
ще 8 пропозицій
Відеоогляди