|
| Держатель и док-станция Baseus Car Holder Air Vent Steel Cannon Pro Solar Производитель: Baseus / Совместимость: универсальный, Apple / Тип: автомобильный / Особенности: автодержатель ЦифраС нами 7 лет (Киев) Пожаловаться | | 541 грн. | | |
|
| Тримач і док-станція Baseus Car Holder Air Vent Steel Cannon Pro Solar EleВиробник: Baseus / Сумісність: универсальный, Apple / Тип: автомобильный / Особливості: автодержатель Stylus.uaС нами более 10-ти лет (Киев) Пожаловаться | | 546 грн. | | |
|
| Baseus Steel Cannon pro Solar Electric Car Mount BlackАвтотримач Baseus Steel Cannon pro Solar Electric Car Mount Black AKS.uaС нами более 10-ти лет (Киев) Пожаловаться | | 599 грн. | | |
|
| Car holder Baseus Steel Cannon Pro Solar Electric (SUGP010001) Black SUGP0Car holder Baseus Steel Cannon Pro Solar Electric (SUGP010001) Black Comtrading.uaС нами 4 года (Киев) Пожаловаться | | 525 грн. | | |
|
| Кріплення для мобільного телефону Baseus Steel Cannon pro Solar Electric CBaseus Steel Cannon Pro Solar Electric Car Mount — автомобільне кріплення для телефону на сонячній батареї з підтримкою бездр... ещеотової зарядки, призначене для встановлення на панелі керування вашого електромобіля, що забезпечує зручний доступ до телефону під час руху.Утримувач оснащений автоматичним механізмом фіксації, який забезпечує надійне утримання пристрою під час руху і гарантує безпеку. Ви Ktc.uaС нами 5 лет (Ровно) Гарантия: 12 мес. от производителя Пожаловаться | | 714 грн. | | |
|
| Тримач для мобiльного Baseus Steel Cannon pro Solar Electric Car Mount BlaЗробіть свою подорож в автомобілі ще більш комфортною разом з автомобільним тримачем Baseus Steel Cannon Pro Solar Electric C... ещеar Phone Holder. Автомобільний тримач Baseus надзвичайно зручний у використанні та оснащений невеликою сонячною панеллю, що дозволить зарядити смартфон, коли той розрядиться! Він також має вбудований резервний акумулятор, який приходить на допомогу в похмурі дощові дні. Аксесуар Tehnonika.com.uaМенее года (Винница) Пожаловаться | | 558 грн. | | |
|
| Baseus STEEL CANNON PRO SOLAR CAR HOLDER TO DASHBOARD Black (SUGP010001) 2Чудовий дизайн та вищий клас функціональностіСаме так можна охарактеризувати цей утримувач від провідного виробника аксесуарі... ещев Baseus. Сучасний стиль, комбінований з інноваційними технологіями, робить його не просто пристроєм для телефону, а й стильним аксесуаром для вашого автомобіля.Продуманий дизайнВаш телефон буде надійно закріплений на панелі автомобіля. Завдяки м'яким гумовим накладкам на "рукавах" тримача, пристрій буде стабільно на своєму місці навіть на нерівних дорогах, за винятком можливих подряпин або пошкоджень.Сонячний зарядний пристрійЦей власник оснащений сонячними панелями з монокристалічного кремнію, що дозволяє йому автономно заряджатися під час поїздки, звільняючи вас від необхідності використовувати кабелі. Екологічно чистий та ефективний спосіб підтримки працездатності пристрою. (Сонячна панель забезпечує енергією акумулятор тримача, для роботи автоматичних затискачів. ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! у тримачі немає бездротової зарядки для телефону.)Зручність використанняМонтування телефону ще ніколи не було таким простим. Достатньо однієї руки, щоб помістити ваш пристрій у тримач, а його механізм автоматично адаптується під розмір телефону, надійно фіксуючи його.Мінімалістичний та елегантнийВ той час, як більшість власників мають масивний вигляд, модель від Baseus демонструє досконалість у простоті. Його мінімалістичний дизайн зробить ваш автомобіль ще стильнішим та сучаснішим.Безпека насампередРозташування тримача на панелі забезпечує відмінний огляд дороги, а також зручність при використанні навігаційних програм або прийому дзвінків без відволікання від водіння. Mta.uaС нами 6 лет (Киев) Гарантия: 3 мес. Пожаловаться | | 499 грн. | | |