Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Відпочинок і кемпінг   /   Надувні басейни   /   Bestway

Надувний басейн Bestway 54009

Фото - Надувний басейн Bestway 54009
Bestway 54009
Колір
Форма
прямокутна
Об'єм
1302 л
Матеріал
вініл
Розміри
305х183х56 см
Висота бортів
56 см
Вага
7.19 кг
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2015
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bestway 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bestway.

Купити Bestway 54009

Усі ціни 10 →

Басейн Bestway 54009 сімейний прямокутний 305-183-56 см

Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
1 732 грн.

Басейн Bestway Deluxe Blue 54009 183 305 56

Tehnoexpert.com.uaЗ нами 1 рік
(Львів)
Поскаржитись
2 553 грн.

Басейн надувний Bestway 54009 305х183х56 см

Маркетплейс: Rozetka.ua  SHEF LIFE З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 283 грн.

Басейн сімейний Bestway, 3 кільця, 305х183х56 см, (54009)

Маркетплейс: Rozetka.ua  KiddiZona З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 736 грн.

Дитячий надувний басейн «Сімейний» Bestway 54009 (56*183*305 см.)

Маркетплейс: Rozetka.ua  P-Market З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 842 грн.
ще 5 пропозицій

Динаміка цін на Bestway 54009