Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Відпочинок і кемпінг   /   Надувні басейни   /   Bestway

Надувний басейн Bestway 52192 (21138)

Фото - Надувний басейн Bestway 52192
Фото 4
Bestway 52192
Колір
Форма
квадратна
Об'єм
265 л
Додатково
навіс
надувне дно
Матеріал
вініл
Розміри
147х147х122 см
Дата додавання на E-Katalog
травень 2015
Маркування виробника
21138

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bestway 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bestway.

Купити Bestway 52192

Усі ціни 8 →

Дитячий надувний басейн Bestway 52192 з навісом, 140 х 140 х 114 см

Pool.uaЗ нами 7 років
(Ужгород)
Поскаржитись
1 159 грн.

Дитячий басейн Bestway 52192 Акція!

АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 14 міс.
Поскаржитись
1 249 грн.

Басейн дитячий надувний Bestway З дахом 140x140x114см (52192)

Маркетплейс: Rozetka.ua  EN SERIO! З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 896 грн.

Відкритий квадратний надувний дитячий басейн з навісом Bestway 52192, 140 х 140 х 114 см 265 л (D-2019091790)

Маркетплейс: Rozetka.ua  DaddyDi З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 899 грн.

Дитячий надувний басейн Bestway 52192 зі знімним дахом 147х147х122 см

Маркетплейс: Rozetka.ua  Baby lot З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 590 грн.
ще 3 пропозиції

Динаміка цін на Bestway 52192