Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Відпочинок і кемпінг   /   Надувні басейни   /   Intex

Надувний басейн Intex 58446

Фото - Надувний басейн Intex 58446
Intex 58446
Колір
Форма
кругла
Об'єм
630 л
Матеріал
вініл
Розміри
168х168х41 см
Висота бортів
41 см
Вага
2.5 кг
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2015
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.

Купити Intex 58446

Усі ціни 61 →

Дитячий надувний басейн Intex 58446 Кристалл, 168 х 38

Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
547 грн.

Басейн INTEX Кришталевий (58446) 58446

Чудовий надувний дитячий басейн INTEX Кришталевий подарує вашим діткам веселе, активне літо. У такому басейні дітки разом бав... щеляться з водою, борсатися і гратимуть у водні ігри. Басейн виконаний у класичному насиченому блакитному кольорі морської хвилі, завдяки цьому вода в басейні здається блакитного кольору. Матеріал цього милого басейну — вініл. При правильній та акуратній
Будинок ІграшокЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
499 грн.

Дитячий надувний басейн 58446 круглий

Маркетплейс: MAUDAU  Demsky З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
625 грн.

Intex Басейн Intex 58446 Blue дитячий 481 л

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
589 грн.

Дитячий надувний басейн Intex «Кристал» 168 х 38 см (58446)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
599 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Intex 58446

Додати відгук
anonim
16 лютого 2018, 11:38
Запитання про Intex 58446
Чи заважатиме зростання?
Дівчаткам по 13 років, їх зріст складає 160 см. Хочу дізнатися, чи ввійдуть вони туди? І чи варто мені його купувати?
anonim
15 лютого 2018, 15:24
Запитання про Intex 58446
Місце
Для 12-річного хлопчика підійде?