Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Відпочинок і кемпінг   /   Надувні басейни   /   Intex

Надувний басейн Intex 58485

Фото - Надувний басейн Intex 58485
Intex 58485
Колір
Форма
прямокутна
Об'єм
1092 л
Матеріал
вініл
Розміри
305х183х56 см
Висота бортів
56 см
Вага
8.5 кг
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2015
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.

Купити Intex 58485

Усі ціни 90 →

Дитячий надувний басейн Intex 58485 «Тропічний риф», 305 х 183 х 56 см

Pool.uaЗ нами 7 років
(Ужгород)
Поскаржитись
1 599 грн.

Надувний басейн INTEX Сімейний (58485) 58485

У такому надувному басейні Ви та Ваші діти чудово можете плескатися й грати, адже це спеціальний сімейний варіант басейну, йо... щего розміри дозволяють перебувати в ньому відразу дорослим і дітям. Басейн від Intex дуже зручний у використанні, легко надувається й здувається за короткий час, тому що кожна із трьох камер басейну має подвійний клапан. За допомогою цього клапана Ви можете
Будинок ІграшокЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
3 489 грн.

Басейн Тропічний риф, 305x183x56 см, 1020 л, вага 7.3 кг, від 6 років, 58485

Маркетплейс: MAUDAU  Demsky З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
2 541 грн.

Intex Басейн Intex 58485 дитячий, надувний, 305х183 см

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
1 799 грн.

Басейн сімейний прямокутний 58485 999 л

Маркетплейс: Rozetka.ua  SharaIgor З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 317 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Intex 58485

Додати відгук