Висоторіз Black&Decker GTC1843L20
 | в списокмої списки |
Шапка
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Black&Decker 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Black&Decker.
Серія Black&Decker 18V (акумуляторні)
акумуляторна, 18 В, 1 шт., 1.5 Агод, ширина захвату 25 см, телескопічна штанга, вага 2.05 кг
ланцюгова, акумуляторна, батарея 1 шт., полотно пили 250 мм, крок ланцюга 3/8 ", безключове натягування, вага 3.1 кг
ексцентрикова, акумуляторна, без батареї, пиляльний диск 125 мм, 12000 об/хв, частота 24000 кол/хв, амплітуда 1.3 мм, пилозбірник
дриль-шурупокрут, пістолетна, 650 об/хв, 1 швидкість, патрон: швидкозатискний, Ø 10 мм, реверс, гальмо двигуна, джерело живлення: акумулятор, 18 В, 1.5 Агод, 2 шт., кейс
висоторіз, акумуляторний, 18 В, 2 Агод, акум. 1 шт., шина 430 мм, штанга 198 см, телескопічна, поворотна рукоятка
нейлер, контактний, акумуляторний, 18 В, без батареї, запобіжник, підсвічування, гвоздь: довжина до 50 мм, Ø до 1.2 мм
набір: дриль-шурупокрут, дельташліфмашина, зарядний пристрій, сумка, акум.: 1 шт., 1.5 Агод, 18 В
свердління з ударом, 6650 уд/хв, без удару, 1880 об/хв, довбання, 1.2 Дж, живлення акумулятор, 18 В, 2 Агод, підсвічування, вага 2.6 кг
акумуляторна, 18 В, 1 шт., 2 Агод, ширина захвату 28 см, установок довжини: 2, телескопічна штанга, вага 4.7 кг
ланцюгова, акумуляторна, батарея 1 шт., полотно пили 200 мм, вага 3.7 кг
дельташліфувальна, акумуляторна, 12000 об/хв, частота 24000 кол/хв, амплітуда 1 мм, 95x135 мм, кейс, пилозбірник
дриль-шурупокрут, пістолетна, 600 об/хв, 1 швидкість, патрон: швидкозатискний, Ø 10 мм, реверс, гальмо двигуна, джерело живлення: акумулятор, 18 В, 1.5 Агод, 1 шт.
свердління з ударом, 6650 уд/хв, без удару, 1880 об/хв, довбання, 1.2 Дж, живлення акумулятор, 18 В, не в комплекті, підсвічування, вага 2.22 кг
акумуляторна, 18 В, 1 шт., 2 Агод, ширина захвату 23 см, телескопічна штанга, вага 2.4 кг
циркулярна (дискова), акумуляторна, батарея 1 шт., полотно пили 140 мм, вага 2.92 кг
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
висоторіз, акумуляторний, 18 В, акум. немає, шина 450 мм, штанга 182 см, телескопічна, поворотна рукоятка, регулювання насадки
висоторіз, акумуляторний, 36 В, акум. немає, шина 500 мм, регулювання насадки, безщітковий двигун
висоторіз, акумуляторний, 18 В, акум. немає, шина 450 мм, штанга 290 см, телескопічна, регулювання насадки
висоторіз, акумуляторний, 18 В, акум. немає, шина 430 мм, штанга 260 см, телескопічна, регулювання насадки
висоторіз, акумуляторний, 24 В, акум. немає, шина 510 мм, телескопічна, регулювання насадки
висоторіз, акумуляторний, 18 В, акум. немає, шина 400 мм, штанга 184 см, телескопічна, поворотна рукоятка, регулювання насадки
висоторіз, акумуляторний, 18 В, акум. немає, шина 415 мм, телескопічна, поворотна рукоятка, регулювання насадки
висоторіз, акумуляторний, 18 В, акум. немає, шина 450 мм, штанга 230 см, телескопічна, регулювання насадки
висоторіз, акумуляторний, 20 В, акум. немає, шина 508 мм, штанга 200 см, телескопічна, поворотна рукоятка, регулювання насадки
висоторіз, акумуляторний, 18 В, 2 Агод, акум. 1 шт., шина 420 мм, штанга 274 см, телескопічна, регулювання насадки
висоторіз, акумуляторний, 18 В, акум. немає, шина 450 мм, телескопічна, поворотна рукоятка, регулювання насадки
висоторіз, акумуляторний, 40 В, акум. немає, шина 520 мм, телескопічна, регулювання насадки