Кущоріз Black&Decker BCSS18D1
Фото 9
Black&Decker BCSS18D1
Тип
для кущів/трави
Джерело живлення
акумулятор
Насадки
для кущів
для трави
Довжина шини
200 мм / для кущів; 100 мм / мм (ширина) /
Крок зубів
8 мм
Комплектний акумулятор
1 шт.
Акумуляторна платформа
Black&Decker 18V
Напруга батареї
18 В
Ємність акумулятора
2 Агод
Модель акумулятора
BL2018
Сумісні акумулятори
BL1118, BL1318, BL1518, BL2018, BL2518, BL4018, BL5018, BL1554, BL2554
Зарядний пристрій
Дата додавання на E-Katalog
травень 2021
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Black&Decker 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Black&Decker.
Купити Black&Decker BCSS18D1
Усі ціни 24 →
Кущоріз акумуляторний Black+Decker BCSS18D1 #MULTIVALUE
Акумулятор в комплекті: Так; Бренд: Black&Decker; Діаметр гілок, мм: 18; Довжина ножа, мм: 200; Гарантія: 24 місяці; Комплект... щеація: Кущоріз, акумулятор 2.0Ач li-Ion, ніж насадки кущоріза 20 см (Крок 8 мм), насадка ножиці 10 см (Крок 18 мм), інструкція з експлуатації, гарантійний талон, упаковка.; Країна виробництва: Китай; Напруга акумулятора, В: 18; Тривалість роботи, хв: 60; Тип: Кущоріз; Тип акумулятора: Li-Ion; Вага, кг: 2.5; Відстань між ножами, мм: 8
Leroymerlin.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
Esco.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
Black&Decker BCSS18D1
Особливості BCSS18D1 ✔ Кущоріз-ножиці акумуляторні BLACK+DECKER з насадками: кущоріз - 20 см з кроком 8 мм, ножиці - 10 см з... щекроком 18 мм, підходить для підрізання невеликих чагарників. ✔ Довговічні, надійні і гострі металеві ножі D-подібна рукоятка для оптимальної зручності та контролю за інструментом. ✔ Пускові вимикачі для обох рук запобігають раптовий запуск інструменту. ✔ Зручність без дротів - немає небезпеки перерізати електрокабель і без шкідливих викидів.
Mallprix.comМенше року
Джерело живлення Li-lon, 18 В; Довжина ножа 20 см; Максимальний діаметр гілок 18 мм; Вага 2.5 кг
Sertan.com.uaЗ нами 4 роки
Кущоріз Black&Decker 18 В, 2Ah, насадки- 20 см/8 мм, 10 см/18 мм, (BCSS18D1) BCSS18D1