Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Зарядки для ґаджетів   /   Borofone

Зарядний пристрій Borofone BA106A Stellar

Фото - Зарядний пристрій Borofone BA106A Stellar
Фото 9
Borofone BA106A Stellar
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
20 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Кабель в комплекті
USB - microUSB, USB C, Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Вага
71 г
Дата додавання на E-Katalog
червень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Borofone BA106A Stellar

Усі ціни 10 →

Мережевий зарядний пристрій з кабелем BOROFONE BA106A Stellar PD20W+QC3.0 charger set (C to iP) (EU) White

Маркетплейс: Rozetka.ua  Timeless Touch З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
371 грн.

Сетевой зарядний пристрій BOROFONE BA106A Stellar PD20W+QC3.0 charger set (C to iP) (EU) White (6941991125324)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Monopol-Koffer З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
221 грн.

Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA106A Stellar PD20W+QC3.0 charger set (C to iP) (EU) White (6941991125324)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Monopol-Koffer З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
230 грн.

Сітчастий зарядний пристрій з кабелем BOROFONE BA106A Stellar PD20W+QC3.0 Charger Set (C to iP) (EU) White (6941991125324)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Monopol-Koffer З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
213 грн.

Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA106A PD20W+QC3.0 White

Маркетплейс: Rozetka.ua  ФайнийКрос З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
309 грн.
ще 5 пропозицій