Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Зарядки для ґаджетів   /   Borofone

Зарядний пристрій Borofone BAS51A Absolute

Фото - Зарядний пристрій Borofone BAS51A Absolute
Фото 3
Borofone BAS51A Absolute
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
2 шт.
Макс. потужність (USB)
12 Вт
Кабель в комплекті
USB - USB-C та USB - Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Дата додавання на E-Katalog
січень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borofone 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borofone.

Купити Borofone BAS51A Absolute

Усі ціни 39 →

Borofone BAS51A Absolute 2.4a 2xUSB-A ports charger black

Мережевий зарядний пристрій Borofone BAS51A Absolute 2.4a 2xUSB-A ports charger black
AKS.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
135 грн.

Borofone Адаптер живлення для телефона Borofone BAS51A Absolute dual-port charger Black

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
539 грн.

BOROFONE BAS51A Absolute dual-port charger Black (6941991116100) BAS51AAbsolutedual-portchargerBlack(6941991116100)

Індикація заряду/Ні|Колір виробника/Чорний|Живлення/Електромережа 220 В|Вага/0,052 кг|Потужність/12 Вт|Вихід/5V/2A|Технології... щезарядки/Стандартна|Тип роз'єму/2 х USB|Тип/Адаптер|Тип зарядного пристрою/Мережевий|Слотів зарядки/2|Сумісність/Смартфон, Планшет, Навушники, Смарт-годинник|Комплектація/Адаптер живлення|Особливості/Smart IC|Країна виробництва/Китай|Гарантійний термін/2 роки|Бренд/BOROFONE
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
98 грн.

Зарядний пристрій BOROFONE BAS51A Absolute 12W Black (6941991116100) 6941991116100

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
96 грн.

Адаптер живлення для телефона Borofone BAS51A Absolute dual-port charger Black

Виробник: Borofone. Вихідна напруга, В: 5. Колір: чорний. Тип: адаптер живлення. Призначення: для гарнітури. Інтерфейс підклю... щечення: 2 x USB Type-A. Призначення: для телефона. Стан товару: Новий. Призначення: для планшета. Кількість USB роз'ємів, шт: 2. Сумарна потужність, Вт: 12. Сумісність: пристрої з роз'ємом USB-A. Вага, г: 39. Вихідна сила струму, А: 2.4. Живлення: мережа. Кількість заряджуваних пристроїв, шт: 2. Призначення: для павербанка. Максимальна потужність на 1 порт, Вт: 12.
Soho.com.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Поскаржитись
169 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Borofone BAS51A Absolute