Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Зарядки для ґаджетів   /   Borofone

Зарядний пристрій Borofone BA109A Star

Фото - Зарядний пристрій Borofone BA109A Star
Фото 8
Borofone BA109A Star
Колір
Тип
мережевий ЗП GaN
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
60 Вт / номінальна – 40 Вт /
Швидка зарядка
Power Delivery 3.2
PPS, AVS
Кабель в комплекті
USB C - USB C
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
90x47x28 мм
Вага
84 г
Дата додавання на E-Katalog
червень 2026
40 Вт — стабільна потужність при постійній роботі. До 60 Вт — короткочасне пікове значення в залежності від пристрою та умов зарядки. Потужність автоматично регулюється для оптимальної роботи та безпеки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Borofone BA109A Star

Усі ціни 19 →

Borofone BA109A Star 40w GaN PD USB-C fast charger + USB-C to USB-C cable White

Мережевий зарядний пристрій Borofone BA109A Star 40w GaN PD USB-C fast charger + USB-C to USB-C cable White
AKS.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
279 грн.

Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA109A Star single port PD40W charger (EU) White

Маркетплейс: Rozetka.ua  Timeless Touch З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
462 грн.

Borofone BA109A Star 40w GaN PD USB-C fast charger White

Мережевий зарядний пристрій Borofone BA109A Star 40w GaN PD USB-C fast charger White
AKS.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
259 грн.

Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA109A Star single port PD40W charger set (C to C) (EU) White

Маркетплейс: Rozetka.ua  Timeless Touch З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
484 грн.

Сетевой зарядний пристрій BOROFONE BA109A Star single port PD40W charger (EU) White (6941991126888)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Monopol-Koffer З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
338 грн.
ще 14 пропозицій