Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Зарядки для ґаджетів   /   Borofone

Зарядний пристрій Borofone BQ30 Wide

Фото - Зарядний пристрій Borofone BQ30 Wide
Фото 7
Borofone BQ30 Wide
Колір
Тип
бездротова зарядка
Зон зарядки
3
Зона зарядки годинників
/ знімна /
Бездротова зарядка
Qi2.0
Потужність бездротової зарядки
15 Вт
Потужність заряджання годинника
2.5 Вт
Потужність зарядки навушників
5 Вт
Функції та можливості
індикатор роботи
знімний кабель живлення ЗП
Порт підключення ЗП
USB-C
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
124x85x84 мм
Вага
312 г
Дата додавання на E-Katalog
січень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borofone 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borofone.

Купити Borofone BQ30 Wide

Усі ціни 8 →

Бездротовий зарядний пристрій Borofone BQ30 3в1 сірий

Маркетплейс: MAUDAU  А99 З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 187 грн.

Бездротовий зарядний пристрій Borofone BQ30, 3в1, 15W, metal gray

Маркетплейс: Rozetka.ua  ЗірочКапалай З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 108 грн.

Бездротовий зарядний пристрій Borofone BQ30 3в1 metal gray

Маркетплейс: Rozetka.ua  MasterType З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 039 грн.

Зарядне бездротове пристрій BOROFONE BQ30 3in1 15W зарядка для смартфонів, навушників, смарт-годинників Чорний

Маркетплейс: Rozetka.ua  X-mart З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 016 грн.

Бездротовий зарядний пристрій Borofone BQ30 3в1 сірий

Маркетплейс: Rozetka.ua  Dimmo З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
ще 3 пропозиції

Динаміка цін на Borofone BQ30 Wide