Каталог   /   Аудіотехніка   /   Навушники   /   Borofone
Навушники

Borofone BW16

Фото - Навушники Borofone BW16
Фото 12
Borofone BW16
Колір
Підключення та конструкція
Конструкціявкладиші
Тип підключеннябездротові
ПідключенняBluetooth v5.3
Радіус дії10 м
Характеристики
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Функції та можливості
Голосовий асистентApple Siri
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників30 мАгод
Ємність батареї кейса250 мАгод
Час роботи (музика)4 год
Час роботи (розмова)4 год
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Сенсорне управління
Комплектаціякейс-зарядка
Офіційний сайтborofone.com
Дата додавання на E-Katalogжовтень 2023
Маркування виробника
974443384376

974443384383

974443384390

Кейс ретро дизайн.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borofone 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borofone.
Які характеристики повинні мати гарні навушники?Гайд за ключовими характеристиками навушників

Купити Borofone BW16

Усі ціни 7 →

Бездротові навушники Borofone BW16 стерео гарнітура вкладиші в кейсі чорні

Маркетплейс: MAUDAU  А99 З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
695 грн.

Бездротові блютуз навушники BOROFONE BW16 Bluetooth 5.3 TWS Ретро Чорний

Маркетплейс: Rozetka.ua  X-mart З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
599 грн.

Бездротові навушники Borofone BW16 в білому ретро дизайні.

Маркетплейс: MAUDAU  А99 З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
655 грн.

Маркетплейс: Rozetka.ua  Dimmo З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Бездротові навушники Borofone BW16 стерео гарнітура вкладиші в кейсі чорні

Маркетплейс: Rozetka.ua  Dimmo З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Бездротові навушники Bluetooth Borofone BW16 True TWS безпровідні

Маркетплейс: Rozetka.ua  I_nectarine З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
888 грн.

Бездротова блютуз Стерео Гарнітура Borofone BW16

Маркетплейс: Rozetka.ua  I_nectarine З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
800 грн.

Динаміка цін на Borofone BW16