Каталог   /   Інструмент і садова техніка   /   Сад, город та полив   /   Ручні розпилювачі   /   Bradas

Ручний розпилювач Bradas ECO-4442

Фото - Ручний розпилювач Bradas ECO-4442
Bradas ECO-4442
Тип
пістолет
Тип насадки
душ
Режимів розпилення
7 шт.
Матеріал корпуса
пластик
Матеріал насадки
пластик
Фіксація курка
Регулювання тиску
Дата додавання на E-Katalog
червень 2016
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bradas 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bradas.

Купити Bradas ECO-4442

Усі ціни 11 →

Пістолет Bradas для поливу 7 режимів QUICK STOP BLACK LINE ECO-4442

Smart-buy.com.uaЗ нами 2 роки
(Бровари)
Поскаржитись
253 грн.

BRADAS QUICK STOP (ECO-4442) QUICKSTOP(ECO-4442)

Тип струменя/Душ, Конус, Струмінь|Країна виробництва/Китай|Гарантійний термін/1 рік|Особливості/Регулятор струменя, З конекто... щерами|Бренд/BRADAS|Посилання на сайт виробника/https://bradas.ua/catalog/pistolet-quick-stop-7-funktsiy-eco-4442.html
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
209 грн.

Пистолет для полива Quick Stop пластиковый BRADAS ECO-4442, 7 режимов

Компания BRADAS начала коммерческую деятельность в 1989 году. BRADAS является крупнейшим в Европе импортером шлангов, ра... щезличного назначения, который используется в садоводстве, сельском хозяйстве, промышленности и не только. В ассортименте присутствует широкая гамма высококачественной арматуры для шлангов, инструментов и спринклеров садоводства, разъемов и многих других
Mhata.com.uaЗ нами 3 роки
(Харків)
Поскаржитись
200 грн.

Пістолет Bradas для поливу 7 режимів QUICK STOP BLACK LINE ECO-4442

Маркетплейс: MAUDAU  Smart-buy З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись

Пістолет зрошувальний Bradas 7 функцій QUICK STOP (ECO-4442)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
ще 6 пропозицій

Динаміка цін на Bradas ECO-4442