Дождеватель Bradas ECO-KT230B
Bradas ECO-KT230B |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Bradas 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Bradas.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Bradas ECO-KT230B
Все цены 6 →Зрошувач пульсівний Bradas BLACK LINE металевий на кілку ECO-KT230B | 522 грн. |
Зрошувач пульсувальний Bradas метал/пластик на кілочку (ECO-KT230B) | 501 грн. |
Зрошувач пульсівний металевий на кілку, BLACK LINE, ECO-KT230B | 480 грн. |
Зрошувач пульсівний металевий, BLACK LINE, ECO-KT230B | 520 грн. |
Зрошувач пульсуючий Bradas ECO LINE (ECO-KT230B) | 472 грн. |
Зрошувач пульсівний Bradas BLACK LINE металевий на кілку ECO-KT230B | 522 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →