Дождеватель Bradas ECO-TS1012
Видео 1Фото 3 |
Bradas ECO-TS1012 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Bradas ECO-TS1012
Все цены 7 →Зрошувач обертовий Bradas BLACK LINE "Метелик" ECO-TS1012 ECO-TS1012 | 94 грн. |
Зрошувач обертовий Bradas Метелик на пластиковому кілочку (ECO-TS1012) | 124 грн. |
Зрошувач обертовий "Метелик", BLACK LINE, ECO-TS1012 | 194 грн. |
Зрошувач обертовий Bradas Метелик на кілочку ECO LINE ECO-TS1012 | 85 грн. |
Зрошувач обертовий Bradas BLACK LINE "Метелик" ECO-TS1012 | 94 грн. |
Зрошувач обертовий Bradas "Метелик", BLACK LINE (ECO-TS1012) | 95 грн. |
Зрошувач обертовий "Метелик", BLACK LINE, ECO-TS1012 | 191 грн. |
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →