Каталог   /   Інструмент і садова техніка   /   Сад, город та полив   /   Ручні розпилювачі   /   Bradas

Ручний розпилювач Bradas ECO-2048

Фото - Ручний розпилювач Bradas ECO-2048
Bradas ECO-2048
Тип
пістолет
Тип насадки
душ
Режимів розпилення
8 шт.
Матеріал корпуса
пластик/метал
Матеріал насадки
пластик
Прогумована ручка
Фіксація курка
Регулювання тиску
Дата додавання на E-Katalog
червень 2016
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bradas 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bradas.

Купити Bradas ECO-2048

Усі ціни 13 →

Пістолет Bradas для поливу HOBBY металевий 8 режимів BLACK LINE ECO-2048

Smart-buy.com.uaЗ нами 2 роки
(Бровари)
Поскаржитись
476 грн.

BRADAS HOBBY (ECO-2048) HOBBY(ECO-2048)

Тип струменя/Аерування, Душ, Конус, Плоское распыление, Сильний туман|Країна виробництва/Китай|Особливості/Регулятор струменя... ще, З конекторами|Гарантійний термін/1 рік|Бренд/BRADAS|Посилання на сайт виробника/https://bradas.ua/catalog/pistolet-metallicheskiy-hobby-8-funktsiy-eco-2048.html
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
369 грн.

Пистолет для полива HOBBY металлический BRADAS ECO-2048, 8 режимов

Компания BRADAS начала коммерческую деятельность в 1989 году. BRADAS является крупнейшим в Европе импортером шлангов, ра... щезличного назначения, который используется в садоводстве, сельском хозяйстве, промышленности и не только. В ассортименте присутствует широкая гамма высококачественной арматуры для шлангов, инструментов и спринклеров садоводства, разъемов и многих других
Mhata.com.uaЗ нами 3 роки
(Харків)
Поскаржитись
377 грн.

Пістолет Bradas для поливу HOBBY металевий 8 режимів BLACK LINE ECO-2048

Маркетплейс: MAUDAU  Smart-buy З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись

Пістолет зрошувальний регульований Bradas HOBBY металевий 8 функцій (ECO-2048)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
348 грн.
ще 8 пропозицій

Динаміка цін на Bradas ECO-2048