Каталог   /   Інструмент і садова техніка   /   Сад, город та полив   /   Ручні розпилювачі   /   Bradas

Ручний розпилювач Bradas ECO-KT4656B

Фото - Ручний розпилювач Bradas ECO-KT4656B
Bradas ECO-KT4656B
Тип
пістолет
Тип насадки
душ
Режимів розпилення
9 шт.
Матеріал корпуса
пластик/метал
Матеріал насадки
пластик
Прогумована ручка
Фіксація курка
Регулювання тиску
Дата додавання на E-Katalog
червень 2016
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bradas 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bradas.

Купити Bradas ECO-KT4656B

Усі ціни 14 →

Пістолет Bradas для поливу металевий PROFI 9 режимів BLACK LINE ECO-KT4656B

Smart-buy.com.uaЗ нами 2 роки
(Бровари)
Поскаржитись
538 грн.

BRADAS 9 функций металлический (ECO-KT4656B) 9функцийметаллический(ECO-KT4656B)

Тип струменя/Дощ, Душ, Конус, Плоское распыление, Сильний туман, Струмінь|Країна виробництва/Китай|Гарантійний термін/1 рік|О... щесобливості/Регулятор струменя, З конекторами|Бренд/BRADAS|Посилання на сайт виробника/https://bradas.ua/catalog/pistolet-metallicheskiy-9-funktsiy-profi-eco-kt4656b.html
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
419 грн.

Пистолет для полива PROFI металлический BRADAS ECO-KT4656B, 9 режимов

Компания BRADAS начала коммерческую деятельность в 1989 году. BRADAS является крупнейшим в Европе импортером шлангов, ра... щезличного назначения, который используется в садоводстве, сельском хозяйстве, промышленности и не только. В ассортименте присутствует широкая гамма высококачественной арматуры для шлангов, инструментов и спринклеров садоводства, разъемов и многих других
Mhata.com.uaЗ нами 3 роки
(Харків)
Поскаржитись
428 грн.

Пістолет Bradas для поливу металевий PROFI 9 режимів BLACK LINE ECO-KT4656B

Маркетплейс: MAUDAU  Smart-buy З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись

Пістолет зрошувальний Bradas 9 функцій металевий (ECO-KT4656B)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
420 грн.
ще 9 пропозицій

Динаміка цін на Bradas ECO-KT4656B