Каталог   /   Дім і ремонт   /   Посуд і приладдя   /   Кухонний посуд   /   Сковороди   /   Brizoll

Вок Brizoll W28-6 28 см

Фото - Сковорода Brizoll W28-6 28 см
Фото 6
Brizoll W28-6
28 см30 см
Колір
Тип
вок
Розмір
28 см
Об'єм
3.7 л
Товщина дна
4.4 мм
Висота стінок
10.1 см
Вага
3.3 кг
Матеріал сковороди
чавун
Матеріал кришки
скло
Матеріал ручок
чавун
Антипригарне покриття
немає
Функції та можливості
індукційне дно
Комплектація
кришка
Країна походження бренду
Україна
Офіційний сайт
brizoll.com
Дата додавання на E-Katalog
травень 2023
Підходить для всіх типів плит.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brizoll 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brizoll.
Як вибрати сковорідкуРозбираємося, як вибрати сковорідку в залежності від бюджету, частоти використання, страв і умов експлуатації

Купити Brizoll W28-6 28 см

Усі ціни 7 →

Сковорода Brizoll Wok 3.7 л (W28-6)

Тип сковороди: ВОК / Діаметр, см: 28 / Матеріал корпусу: чугун / Кришка в комплекті: Есть / Матеріал ручки: Чугун / Додатково... ще: Потовщене дно, З двома ручками / Тип варильної поверхні: Індукційна, Духовка, Електрична, Газова
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
1 004 грн.

Сковорода Вок із кришкою BRIZOLL 28 см Black (W28-6) W28-6

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
929 грн.

Чавунна сковорода WOK з кришкою 3,7 л BR-W28-6-471

Tehnopostavka.com.uaЗ нами 6 років
(Одеса)
Поскаржитись
1 309 грн.

Чавунна сковорода WOK з кришкою 3,7 л (W28-6)

Маркетплейс: Rozetka.ua  KotelokSHOP З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 440 грн.

Сковорода чавунна Brizoll WOK W28-6 3,7л 28 см

Маркетплейс: Rozetka.ua  AmiD З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 738 грн.

Чавунна сковорода Brizoll WOK з кришкою, 3.7 л (W28-6)

Маркетплейс: Rozetka.ua  EvMaShop З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 782 грн.

Сковорода Вок (Wok) Brizoll WOK 28 см чавунна чорна (W28-6)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Казанофф З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 150 грн.

Динаміка цін на Brizoll W28-6 28 см

Модификації Brizoll W28-6

Ціни на Brizoll W28-6
Brizoll W28-6 28 смвід 929 грн.7 пропозицій
Brizoll W30-6 30 смвід 1 305 грн.2 пропозиції