Сковорідка Brizoll Optima O2840-P 28 см
Фото 5 |
Brizoll Optima O2840-P |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brizoll 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brizoll.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brizoll Optima O2840-P 28 см
Усі ціни 9 →Сковорода Brizoll Optimа 28х4 см (O2840-P) | 581 грн. |
Сковорода Brizoll Optimа 28х4 см (O2840-P) | 715 грн. |
Brizoll O2840-P | 557 грн. |
Сковорода BRIZOLL 280х55 мм (O2840-P) | 649 грн. |
Сковорода чавунна Brizoll 28см (O2840-P) | 715 грн. |
ще 4 пропозиції
Варіанти кольору рукоятки сковороди в серії Оптима:
- бордовий
- бежевий
- чорний
Модификації Brizoll Optima O2840-P
Ціни на Brizoll Optima O2840-P |
---|---|---|---|---|
Brizoll Optima O2035-P 20 см | від 312 грн. | 7 пропозицій | ||
Brizoll Optima O2240-P 22 см | від 330 грн. | 19 пропозицій | ||
Brizoll Optima O2440-P 24 см | від 460 грн. | 10 пропозицій | ||
Brizoll Optima O2640-P 26 см | від 483 грн. | 6 пропозицій | ||
Brizoll Optima O2840-P 28 см | від 557 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →