Сковорідка Brizoll Optima O2440-P 24 см
Фото 5 |
Brizoll Optima O2440-P |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brizoll 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brizoll.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brizoll Optima O2440-P 24 см
Усі ціни 11 →Brizoll 240х46 мм (О2440-РГ) | 592 грн. |
Brizoll О2440-Р 240х40 мм | 516 грн. |
Сковорода чавунна Optima-Black, 240х40 мм O2440-P1 | 469 грн. |
Сковорода Brizoll Optima Black O-2440-P1 240х46.5 мм | 770 грн. |
Brizoll О2440-Р 240х40 мм | 516 грн. |
ще 6 пропозицій
Варіанти кольору рукоятки сковороди в серії Оптима:
- бордовий
- бежевий
- чорний
Модификації Brizoll Optima O2440-P
Ціни на Brizoll Optima O2440-P |
---|---|---|---|---|
Brizoll Optima O2035-P 20 см | від 314 грн. | 7 пропозицій | ||
Brizoll Optima O2240-P 22 см | від 330 грн. | 20 пропозицій | ||
Brizoll Optima O2440-P 24 см | від 460 грн. | 11 пропозицій | ||
Brizoll Optima O2640-P 26 см | від 485 грн. | 6 пропозицій | ||
Brizoll Optima O2840-P 28 см | від 557 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →