Каталог   /   Годинники, прикраси й аксесуари   /   Годинники   /   Наручні годинники   /   Casio

Наручний годинник Casio MRW-210H-5A

Фото - Наручний годинник Casio MRW-210H-5A
Відео 3Фото 4
Casio MRW-210H-5A
Основне
Статьчоловічі
Країна походження брендуЯпонія
Механізм
Тип механізмукварцові
Секундна стрілка+
Джерело ходу (живлення)батарейка
Циферблат
Тип циферблатастрілочний
Розмітка циферблатамітки + арабські
Колірчорний
Підсвічуваннялюмінесцентне покриття
Функції та можливостідень тижня
дата (число місяця)
Корпус та ремінець
Форма корпусакругла
Матеріал корпусапластик
Колір корпусазелений з чорним
Матеріал склапластик
Обертовий безель
Захист заводної головки
Ремінецьбраслет пластик
Колір ремінцязелений
Застібкакласична (з пряжкою)
Інше
Захист від води100 WR / 10 ATM
Діаметр / ширина53 мм
Товщина14.2 мм
Вага61 г
Офіційний сайтcasio.com
Дата додавання на E-Katalogсерпень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках

Купити Casio MRW-210H-5A

Усі ціни 16 →

Чоловічий годинник MRW-210H-5AVEF

Чоловічий спортивний наручний годинник MRW-210H-5A з колекції Collection. 100% оригінал. Гарантія 24 місяці. Показ дати та дн... щея тижня. Водозащита - 100 м.
Chasovyk.com.uaЗ нами 10 років
(Харків)
Поскаржитись
2 654 грн.

Чоловічий годинник Casio MRW-210H-5AVEF

Чоловічий спортивний наручний годинник Casio MRW-210H-5A з колекції Collection. 100% оригінал. Гарантія 24 місяці. Показ дати... щета дня тижня. Водозащита - 100 м.
Origwatch.com.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
2 820 грн.

Чоловічий годинник MRW-210H-5AVEF

Goodtime.com.uaЗ нами 8 років
(Харків)
Поскаржитись
2 237 грн.

Casio MRW-210H-5AVEF

in-z-box.comМенше року
(Харків)
Поскаржитись
2 230 грн.

Чоловічий годинник MRW-210H-5AVDF

Ось оригінальний годинник MRW-210H-5AVDF. Колір корпусу: пісочний. Колір циферблату: чорний. Браслет: полімерний ремінь. Водн... щеа стійкість: 10 атм. Механізм: кварц (акумулятор). Форма корпусу: круглий. Колір пояса: беж. Скло: акрил. Розмір корпусу: 55 x 53.1 x 13.7. Функції: День місяця, день тижня. Додатково. Функції: , 12/24 год. Формат часу.
Planetwatch.com.uaНовий магазин
(Харків)
Поскаржитись
2 814 грн.
ще 11 пропозицій

Динаміка цін на Casio MRW-210H-5A

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди