Беговел Corso Lambo 14
Фото 6 |
Corso Lambo 14 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Corso 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Corso.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Corso Lambo 14
Все цены 9 →Велобіг 14" L-0369 CORSO LAMBO, сталева рама, алюмінієві диски (6800076003 | 2 124 грн. |
Біговел велобіг 14 дюймів TM CORSO LAMBO LB-14962 з надувними колесами | 1 570 грн. |
Дитячий велобіг Corso L-0089 на сталевій рамі, з надувними резиновими коле | 1 917 грн. |
Біговел Corso Lambo ручне гальмо надувні колеса 14" підставка для ніг дзві | 2 450 грн. |
Велобіг Corso Lambo ручне гальмо надувні колеса 14" підставка для ніг дзві | 2 450 грн. |
eще 4 предложения
РекомендуемСравнить в таблице →