Плита Crownberg CB 1327 черный
Видео 2 |
Crownberg CB 1327 черный 2021 годзащита от детей |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Crownberg 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Crownberg.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Crownberg CB 1327 черный
Все цены 27 →Інфрачервона електроплита CB-1327 Crownberg на 2 конфорки з керамічною пов | 3 599 грн. |
Потужна сенсорна електрична настільна переносна інфрачервона керамічна дво | 2 940 грн. |
Електрична плита настільна інфрачервона на 2 конфорки сенсорне керування з | 3 869 грн. |
Настільна Електрична Інфрачервона Плита Crownberg CB - 1327 2 Конфорки 200 | 3 870 грн. |
Інфрачервона плита Crownberg CB-1327 ( на дві конфорки ) ICL44 | 4 384 грн. |
eще 20 предложений
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →