Мясорубка Crownberg CB-4216 нержавейка
Фото 3 |
Crownberg CB-4216 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Crownberg CB-4216 нержавейка
Все цены 7 →Потужна електром'ясорубка 7 в 1 Crowenberg Потужність 3200 Ватт Шинківки-т | 2 999 грн. |
Електрична м'ясорубка з шинковицею Crownberg CB-4216 3200 Вт | 2 950 грн. |
Електрична м'ясорубка Crownberg CB-4216 з шинковицею 3200Вт | 2 850 грн. |
Електрична м'ясорубка з шинковицею Crownberg CB-4216 3200 Вт | 2 399 грн. |
Електрична м'ясорубка з шинковицею Crownberg CB-4216 3200 Вт Кухонний комб | 2 499 грн. |
Електром’ясорубка Crownberg CB-4216 з шинківницею | 2 680 грн. |
Електрична м'ясорубка Crownberg CB-4216 з шинковицею 3200Вт | 2 849 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →