Ноутбук Dell Vostro 15 3530 [N1609QPVNB3530EMEA01]
Видео 3Фото 21 | от 28 347 до 32 781 грн. Сравнить цены 6 →Дисплей:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Процессор:Core i5, 1335U, 0.9 ГГц Видеокарта:Iris Xe Graphics G7 80EUs Оперативка:8 ГБ Накопитель:SSD M.2, 512 ГБ ОС:Windows 11 Pro Вес ноутбука:1.7 кг |
Модификации Dell Vostro 15 3530 10
Характеристики
Dell Vostro 15 3530 [N1609QPVNB3530EMEA01] |
|
Матовое, глянцевое или антибликовое: Какое покрытие экрана выбрать?Чем хороши разные типы покрытия экранов в ноутбуках и мониторах?
Как найти именно тот ноутбук, который вам нужен?Руководство по выбору оптимального ноутбука под задачи пользователя
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Где купить Dell Vostro 15 3530 [N1609QPVNB3530EMEA01]
Цвет:
Сортировать
Dell Vostro 3530 N1609QPVNB3530EMEA01 | 32 499 грн. |
Ноутбук Dell Vostro 3530 (N1609QPVNB3530EMEA01) N1609QPVNB3530EMEA01 | 32 781 грн. |
Ноутбук Dell Vostro 3530 (N1609QPVNB3530EMEA01) | 28 813 грн. |
Ноутбук Dell Vostro 3530 i5-1335U/8GB/512/Win11P (N1609QPVNB3530EMEA01) | 32 295 грн. |
Ноутбук Dell Vostro 3530 (N1609QPVNB3530EMEA01) | 28 347 грн. |
Ноутбук Dell Vostro 3530 i5-1335U/8 ГБ/512/Win11P (N1609QPVNB3530EMEA01) N | 32 720 грн. |
Закрыть
Виправте опис: в цій моделі немає сканера відбитка пальця! Поки що все влаштовує. Немає сканера відбитка пальця! Не критично, але опис не співпадає з реальністю. Ingwar: пользуюсь Dell Vostro 15 3530 менее месяца Комментарии 3
Доброго дня. Вкажіть, будь ласка, конкретну модель в якій ви помітили помилку в описі.
Dell Vostro 15 3530 N1604QPVNB3530UAUBU . Пошуки сканера відбитків на цьому ноуті привели на оф. сайт Dell, де після реєстрації, визначення серівісного коду та перегляду інформації про "залізо на борту", виявилось, що сканера саме в цій моделі немає, але він має бути у моделі Dell Vostro 15 3530 схожої модифікації з моїм, орієнтованому на американський (здається) ринок. Тому виправте, будь ласка і не вводьте людей в оману! А на оф сайті в переліку "заліза на борту" саме цієї моделі про сканер відбитків зазначено так: Carbon Black Palmrest without Finger Print Reader |
Добавить отзыв
Видеообзоры
Рекомендуем