Каталог   /   Інструмент і садова техніка   /   Садова техніка   /   Кущорізи   /   DeWALT

Висоторіз DeWALT DCMPH566P1

Фото - Кущоріз DeWALT DCMPH566P1
Відео 1Фото 6
DeWALT DCMPH566P1
Тип
висоторіз
Джерело живлення
акумулятор
Насадки
для кущів
Довжина шини
550 мм
Телескопічна штанга
Крок зубів
25 мм
Регулювання нахилу насадки
Комплектний акумулятор
1 шт.
Акумуляторна платформа
DeWALT 18V XR
Напруга батареї
18 В
Ємність акумулятора
5 Агод
Модель акумулятора
DCB184
Сумісні акумулятори
DCB181, DCB182, DCB183, DCB184, DCB185, DCB187, DCB189
Час роботи
75 хв
Зарядний пристрій
+
Вага
4 кг
Дата додавання на E-Katalog
травень 2021
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DeWALT 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DeWALT.

Купити DeWALT DCMPH566P1

Усі ціни 26 →

Акумуляторний кущоріз зі штангою DeWALT DCMPH566P1, 1 акб, з/п

Джерело живлення Li-ion, 18 В; Довжина ножа 55 см; Загальна довжина інструменту 1,55 м
Dewalt-tools.com.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
19 699 грн.

Кущоріз акумуляторний DeWalt DCMPH566P1, акб 18 V, 5 Ah

Tools.net.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись

Кущоріз акумуляторний щітковий зі штангою DeWALT DCMPH566P1

Esco.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
20 299 грн.

DeWALT DCMPH566P1

Особливості DCMPH566P1 ✔ Кущоріз акумуляторний для живоплоту Dewalt пропонує ідеальне рішення для садів, ландшафтних дизайне... щерів, власників нерухомості і багато чого іншого. ✔ Збільшена досяжність і шарнирна головка означають підстригання більш високим або більш глибоким для живоплотів, а також доступ до інших незручним областям при збереженні зручного положення стоячи. ✔ Кущоріз був ретельно збалансований по вазі, щоб мінімізувати втому, а легкий вал знижує навантаження на важелі.
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
18 883 грн.

Кущоріз акумуляторний безщітковий зі штангою DeWALT DCMPH566P1

Джерело живлення Li-ion, 18 В; Довжина ножа 55 см; Загальна довжина інструменту 210 см
Sertan.com.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 36 міс.
Поскаржитись
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на DeWALT DCMPH566P1

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації DeWALT DCMPH566P1

Ціни на DeWALT DCMPH566P1
DeWALT DCMPH566P1 від 18 883 грн.26 пропозицій
DeWALT DCMPH566N від 9 891 грн.22 пропозиції
Відеоогляди