Унитаз Duravit ME by Starck / SensoWash 2510092000
Видео 3Фото 6 |
Duravit ME by Starck / SensoWash 2510092000 |
|
Необходимо подключение к сети для работы сиденья SensoWash.
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Duravit 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Duravit.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Duravit ME by Starck / SensoWash 2510092000
Унітаз-біде Duravit Me by Starck з сидінням SensoWash® Starck f 2510092000 | 79 448 грн. |
Унітаз-біде Duravit Me by Starck з сидінням SensoWash® Starck f 2510092000 | 94 400 грн. |
Унітаз підвісний із функцією біде білий DURAVIT ME by Starck SensoWash із | 159 259 грн. |
Унітаз підвісний з кришкою-біде Duravit Me by Stark SensoWash Rimless (251 | 103 518 грн. |
Унітаз підвісний з кришкою-біде Duravit Me by Stark SensoWash Rimless (251 | 96 082 грн. |
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →