Инсталляция для туалета Geberit Duofix Pro 20 118.315.21.2
Фото 10 |
Geberit Duofix Pro 20 118.315.21.2 |
|
Инсталляция комплектуется подвесным унитазом.
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Geberit 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Geberit.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Geberit Duofix Pro 20 118.315.21.2
Все цены 23 →Інсталяція з унітазом Geberit Duofix PRO 20 з білою клавішею змиву 118.315 | 8 061 грн. |
Набір інсталяція Geberit Duofix PRO 20 з унітазом Kolo Idol (118.315.11.1) | 7 600 грн. |
Інсталяція Geberit Duofix комплект із унітазом Kolo Idol + сидіння Soft Cl | 7 883 грн. |
Комплект Geberit DUOFIX PRO з бачком прихованого монтажу Delta 12 см 118.3 | 8 925 грн. |
Geberit Geberit Duofix Pro 20 118.315.11.1 | 8 397 грн. |
eще 18 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →