Каталог   /   Дім і ремонт   /   Посуд і приладдя   /   Кухонний посуд   /   Каструлі   /   Edenberg

Набір посуду Edenberg EB-4003

Фото - Каструля Edenberg EB-4003
Edenberg EB-4003
Колір
Тип
набір посуду
Основних предметів
4 шт.
Комплектація
4 каструлі
Розмір
16 см
18 см
20 см
24 см
Об'єм
2.1 л
2.9 л
3.9 л
7.5 л
Антипригарне покриття
немає
Функції та можливості
сумісність з індукцією
миття в посудомийці
отвір для пари
багатошарове дно
Матеріал
сталь
Матеріал кришки
скло
Ручки
металеві
Країна походження бренду
Польща
Дата додавання на E-Katalog
липень 2020
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.

Купити Edenberg EB-4003

Усі ціни 11 →

Набір каструль Edenberg EB-4003 8 предметів сріблястий

Маркетплейс: Rozetka.ua  Каперс З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 218 грн.

Набір кастрюль Edenberg EB-4003 8 предметів сріблястий

Маркетплейс: Rozetka.ua  Kid Kip З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 000 грн.

Набір каструль Edenberg EB-4003 8 сріблястий предметів 4700927

Маркетплейс: Rozetka.ua  GRAND LIFE З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 293 грн.

Набір кухонного посуду з нержавіючої сталі Edenberg EB-4003 (8 предметів)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Vishniashop З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 657 грн.

Набір каструль із нержавіючої сталі 8 предметів Edenberg 2.1л, 2.9л, 3.9л, 6.5л (EB-4003)

Маркетплейс: Rozetka.ua  SKL SHOP З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 825 грн.
ще 6 пропозицій

Динаміка цін на Edenberg EB-4003