Набір посуду Edenberg EB-4003
Edenberg EB-4003 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-4003
Усі ціни 8 →EDENBERG EB-4003 | 2 034 грн. |
Набір посуду Edenberg з 8 предметів EB-4003 | 2 093 грн. |
Набір каструль Edenberg EB-4003 8 предметів сріблястий | 2 089 грн. |
Набір каструль із нержавіючої сталі 8 предметів Edenberg 2.1л, 2.9л, 3.9л, | 1 875 грн. |
Набір каструль Edenberg EB-4003 8 предметів сріблястий | 2 230 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →