Ковш Edenberg EB-8046
Фото 5 |
Edenberg EB-8046 1.3 л1.9 л |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Edenberg.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Edenberg EB-8046
Все цены 17 →EDENBERG EB-8046 | 690 грн. |
Ківш мармуровий з кришкою Edenberg 1,9 л EB-8046 | 693 грн. |
Ківш із кришкою з гранітним покриттям Edenberg EB-8046 сірий 1.9л | 667 грн. |
Ківш із кришкою Edenberg 1.9л з гранітним покриттям (EB-8046) | 680 грн. |
Ківш алюмінієвий антипригарне гранітне покриття з кришкою 1,9 л 18 см Eden | 749 грн. |
eще 12 предложений
Модификации Edenberg EB-8046
Цены на Edenberg EB-8046 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-8043 | от 495 грн. | 17 предложений | ||
Edenberg EB-8046 | от 585 грн. | 17 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →